"Smysl života?... UtaPri!!!"

12. listopadu 2014 v 17:19 | Samuel K. Shion |  Deník
Dobré odpoledne, krásné dámy.
Co tu dělám? Řekl bych, že umíráček již dozvonil. Stále mám sice slabší chvilky a nejspíš už nikdy nebudu tím starým lordem, který radost a dobré naladění vyjadřoval ve vznešené mluvě. Jistě tyto chvíle se mi pomalu ale jistě navrací, avšak nemyslím si, že okamžiky, kdy dobrou náladu symbolizuje vulgarní vyjadřování, někdy dočista zmizí. Jsou to takové ty okamžiky, kdy mi, jak se říká, "hrabe". Prostá spíše dobrá či neutrální nálada získala starý dobrý nádech vznešených postojů a slov, nálada špatná se spíše blíží k té první variantě. Takže tu máme dvě až tři různé osobnosti Samuela a teď co s tím? Jak už jsem jednou řekl, toto je takové mé malé království a sem prostě sprostá mluva nepatří. Možná bych sem nedával asi své milované yaoi či většinu svých všedních povídek.
Co sem tedy vlastně budu dávat? To ještě tak úplně nevím. Každopádně toho nebude mnoho a budu zde nejspíše velmi málo. Jinak... tak nějak jsem zabloudil a hledám teď smysl života (když mi to čas dovolí) a zatím jej nacházím v anime Uta no Prince-sama. Myslím, že to je dostatečně vznešené na to, abych sem občas něco tématického k tomu dal. Jinak zatím opravdu netuším. Jsem teď v životní situaci, že mohu pouze čekat, kdy se něco změní, kdy do mého života vstoupí něco nového, co jej naplní a podobně to bude asi i s mým životem na blogu. Čekat, co bude dál...
Kde jinde najít mé články a povídky? Jistě, spoustu věcí jsem z tohoto blogu vyřadil a teď kam tedy s tím? Již od prvního úderu umíráčku mám založen nový blog (popravdě tehdy jsem nevěřil, že se sem vrátím) a tam se nachází Samuel jako úplně jiná osobnost, říkám mu Rin-kun a tak se tam podepisuje. Jde vlastně o tu sprostou nezkrocenou úchylnou a celkem všední versi Sama. Dle mého uvážení nemají mé povídky dost vysokou úroveň, aby se mohly objevovat zde. Spíš kdybych opět napsal něco na andělské téma nebo něco skutečně poněkud dějově "vyššího", nejspíš bych to zde zveřejnil, takže rubriku "Povídky" mazat nebudu. Jinak ostatní povídky se budou objevovat na tom druhém blogu. Zatím je tam jedna, které je zrovna škoda, jelikož na rozdíl od těch, které píši nyní, má tu mou tzv. "úroveň" (snad časem pochopíte, jak to myslím), ale tak nevadí. Odkaz na ten blog vám dávám ZDE, takže můžete navštívit. Berte jen prosím na vědomí, že se tam vážně chovám a hlavně vyjadřuji úplně jinak (i když ani mé vyjadřování zde, jak jste si nejspíše všimli, není co bývalo).
Tak tedy... to je asi prozatím vše. Úžívejte zbytek dne (a já se jdu věnovat studiu ^^).


lord Samuel K. Shion
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WaclawA WaclawA | E-mail | 17. ledna 2017 v 19:59 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na knivesandpens.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

2 MarcoM MarcoM | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 12:01 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama