Maji Love 1000 (lyric video)

13. září 2014 v 1:05 | Samuel K. Shion |  Hudba
Dobrý večer,
takže skoro měsíc od mého slibu, že to tu překopu, jsem to udělal. Snad už jsem upravil vše, co bylo třeba. Koukám na téma týdne... "Za hranicí reality"... no tak přesně do takového světa za hranicí reality mne bere hudba a vlastně i celý příběh Uta no prince-sama. Věřím, že moc dobře znáte. Řekl bych, že mé smýšlení, chování a spousta dalších věcí vjeli na novou kolej právě díky UtaPri. O hlavní změny mého života se postaral osud, láska a jedna osoba, ale když to vezmu více do hloubky, tu osobu jsem tehdy kdysi dávno poznal právě díky UtaPri a díky ní pak další úžasné osůbky a takhle se to táhlo, až z toho vznikla síť mého úplně nového života za poslední dva roky.
Spousta věcí je teď jinak, zvykáme si na nové skutečnosti a snažíme se překousnout všechny ty události a jít dál. Za doprovodu hudby od STARISH a Quartet Night se mi to všechno zvládá mnohem lépe. Změnil jsem se asi hlavně v tom, že si víc věřím (v některých věcech možná až moc XD) a celkově mám větší víru, jdu si za určitým cílem, vím, co chci a nebojím se jít dál, abych to získal, i když je to někdy těžké a často se zdá, že je to vše jen naivní sen mladého pána, odmítám si to přiznat, jdu dál, věřím a sním, snažím se dělat to nejlepší, i když to ne vždy vyjde.
Jinak jak jste možná zaznamenali, stapm "I'm uke" zmizela a nahradila ji nová. Je to tak. Možná jsem tu roli roztomilého malého neviňátka ukeho zvládal dobře, ale... občas přijde v životě den, kdy zjistíte, že cesta, po které jdete, není tou, po které chcete kráčet a tak začínáte zase od nuly. Ale já to zvládnu. Věřím v krásný zítřek a selhání mě nezastaví, pár prohraných bitev, neznamená prohru ve válce a tuhle válku já chci vyhrát za každou cenu ^^
Jednodušše řečeno mám novou chuť do života, nový vítr v plachtách a tentokrát přesně vím, kam plout ^^ . A aby nám ta plavba životem utíkala veseleji, můžeme se nechat naplnit radostí, která září z této písně.


lord Samuel K. Shion
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama