Omlouvám se...

28. června 2014 v 13:09 | Samuel K. Shion |  Důležité
Dobrý den, dámy a pánové

V první řadě se velice omlouvám, že jsem vás na tak dlouho opustil. Bohužel váš lord přecenil své síly a to se mu nakonec vymstilo. Netuším, jak často se zde nyní budu moci objevovat, ale pro dnešek jsem jen váš. Včera jsem znovu rozchodil svou fb stránku a totéž bych si přál udělat s tímto blogem. Doufám, že mi mou dlouhodobou nepřítomnost odpustíte.

Co bych vám dnes mohl nabídnout? Přiznám se, že ani za tuto velmi dlouhou pauzu, kterou jsem si nedobrovolně udělil, jsem nebyl schopen naškrabat jediný příběh. Stejně jako mé fanoušky, i mne to velice mrzí, jelikož v hlavě mám nespočet skvělých dějů, které bych si přál vám předat, ale jakomile mám je sepsat, zaseknu se po prvním odstavci. Jako prokletí, které se mě nechce pustit a trápí mě i ty, kteří rádi mé povídky čtou a neustále doufají, že se již brzy objeví další. Budu se i nadále moc snažit, abych opět něco napsal, ale dnes bych vám tedy nabídl něco jiného.

Našel jsem si nový styl kreslení v saii a mám pár obrázků, které už myslím nejsou tak špatné jako doteď. Mám také další postavičku, kterou bych potřeboval zadat, tak doufám, že tentokrát by mohl být nějaký zájem. Zadruhé jsem včera na youtube narazil za zlatou žílu, opravdu série nejkrásnějších písní, jaké jsem kdy od vocaloid slyšel, třeba je někdo zná, ale rozhodně rád si je připomene. Ani to ještě není vše, nedávno jsem objevil mezi dívkami ve svém okolí můzu. Příslovečná dokonalost této dívky se opěvuje snad úplně sama od sebe a ačkoli, jak všichni víme, já čekám na toho právého, na počest této báječné dívky jsem sepsal již několik milostných básní, které jsem jí různě jako psaníčka posílal či ukázat nechtěl, ale ona mi je stejně sebrala. Stejným způsobem jsem též opěvoval smrt, které jsem snad ještě nikdy v životě nebyl tak blízko jako v těchto těžkých časech, i o tyto verše mám v plánu se s vámi podělit.

Doufám tedy, že to bude dnes stát za to, a že si snad alespoň trochu opět získám přízeň některých z vás, které jsem tak moc zklamal.

To je v tomto článku ode mne vše, přeji hezký zbytek dne.


lord Samuel K. Shion
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama