Aki and Jerry

17. května 2014 v 16:57 | S |  Obrázky
Dobrý den, dámy a pánové. Dlouho jsem neměl čas zde být, ovšem trochu jsem kreslil a chtěl bych se... no "pochlubit" není to správné slovo, jelikož nekreslím zdaleka tak hezky jako tzv. amatéři. Přesto doufám, že budete schovívaví, pochopíte, že ne každý má ten talent a oceníte alespoň snahu ^^ . Rád bych našel někoho, kdo je na tom také tak jako já nebo by byl schopen se ztrapnit a udělat se mnou collab ^^ . Ale teď už snad představím své postavičky.


Jméno: Aki
Věk: 16 let
Plánuji, že to bude taková ta postavička, co se mi vnutí do každé povídky, některé ovlivní méně, některé více. Možná v některé z nich najde i spřízněnou duši, i když on není zrovna ten, kdo by se smířil s tím, že je zamilovaný. Bojí se lásky. Ovšem později bych chtěl, aby někoho měl. Než někoho vymyslím, kdyby se někomu líbil, někomu, kdo si také kreslí postavičky a má nějakého semeho navíc... proč ne.
Já moc rád dělám collaby, ale nikdo jiný, než můj bratr se mnou nechce kreslit, ovšem nedivím se. Bohužel můj bratr odmítá kreslit dívky, tudíž nemám nikoho na tento collab s Akim, tak kdyby někdo chtěl, udělá mi to radost ^^.


Jméno: Jerry
Věk: 12 let
Tak Jerry původně vznikl jen na hraní RPG s bratrem na téma Angry Birds, ale mně je nějak líto ho jinde nevyužít, nějak jsem si ho zamiloval. Dávám ho sem hlavně proto, že narozdíl od Akiho, pro Jerryho určitě sám semeho nevymyslím, takže kdyby někdo chtěl, moc rád nechám Jerryho znásilnit :D .

Děkuji pokud se někdo ozve.
lord Samuel K. Shion

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama