Šťastná slepička :3

25. července 2013 v 23:56 | Samuel |  Starší
Úplně dementní název článku já vím, ale původně jsem ho chtěl nazvat "Víc jak dvě hodiny s masochistickou slípkou na zahradě", tak to si nevyberete XDDD . Takže bych vám chtěl povyprávět svůj dnešní praštěný příběh, co se mi stal. V hlavních rolích: já (le Sam), bro (le Gogo) a masochistická slípka (le Koko) XD .
Takže začalo to jak je u mě zvykem na houpačce. Sam (le já) měl na uších ty svoje totálně žobí veliký bilý sluchadla a přemýšlel o tom, jak v pondělí příde Péťa a pomůže mu se poprvé v životě obarvit. Jako všichni jsou z něj na prášky, jelikož jak řekla sama Péťa, tento čolek jde od extrému k extrému. Nejprve po ní chtěl ty svoje dlouhatánský flasy (někam k pasu) ostříhat na kraťoučko a nyní by rád ty své krátké blond obarvil na černo XDD . Ale dost o Samových flasech. Prostě se stalo, že ze snění jej vytrhl zvláštní přelud....


...zdálo se mu, že na zahradě zahlédl slepici. A pak se tím směrem podífal i Gogo (můj roztomilý, ale neposedný bro XD ) a viděl jí taky. To už Samovi přišlo divný, že by měli s bráchou stejný přeludy a tak přišel na to, že mají vážně na zahradě slepici XD . Brácha poznamenal, že když je Sam žobvíkde a on je doma s mámou, tak na zahradu občas přelítne slípka od sousedky, tak se nakonec rozhodli zavolat vejš. A tak Sam z posledního zbytečku kreditu zavolal mámě do práce a ta řekla, že to do dvou musí vydržet, než se vrátí, popřípadě, kdyby viděli za plotem sousedku, tak jí říct, ať si tu slípku jde chytit. Jenomže do dvou zbývalo více jak dvě hodiny a Gogo začal tvrdit, že má panickou hrůzu ze slepic -___- . Tehdy se Samík málem prořekl před bráchou z čeho on má panický strach a to by bylo hodně zlé, jelikož brácha je posměvačná a špatně zavýratelná pusinka. Ten by se nejprve vysmál a pak by to vyslepičil mámě a ta by to začala řešit a to by byla otrava -___- . Ale jelikož sousedka nebyla nikde k nalezení, nezbylo jim, než tu ty víc jak dvě hodiny vydržet a chránit před slepičkou bazén a záhonek. Takže pak přišly ty dlouhé chvíle, kdy Sam celou věčnost seděl na houpačce, očima sledoval každý krok malé slepičky a poslouchal Emo Song. V jednu chvíli se slepička dostala na záhonek a bylo důležité ji vyhnat. Sam dostal naprosto neinteligentní nápad, hodit po ní kamínek XD . Kamínek ji zasáhl, ale ona běžela ještě víc do záhonu. Samík měl v tu chvíli pocit, jakoby říkala: "Prašť mě ještě jednou." A tak jí začal přezdíval masochistická slepice, což jí dlouho nezůstalo, jelikož Gogo se rozhodl říkat slepičce Koko. A tohle už jí vážně zůstalo. Ještě jednou jedinkrát se pokusila navštívit záhonek, ale tehdy Gogo naprosto potvrdil svou hrůzu ze slepic, rozběhl se proti ní a křičel: "Oggy, Oggy!!! Oggy, Oggy!!!" To Koko okamžitě ze záhonku vyhnalo. Ve dvě hodiny začal Gogo nadávat, kde je máma. A tak řval, že chce mámu až do čtvrt na čtyři, kdy se maminka konečně dostavila domů. Máma otevřela takovou díru v plotě a Gogo se Samem měli ten těžký úkol, tam Koko nahnat. Povedlo se, máma otvor zavřela a tak se Sam a Gogo museli s malou masochistickou Koko rozloučit.
No a to je konec. Tohle se vážně stalo, přesně 25.7.2013 a zajímavé na tom je, že paní sousedka o tom nemá ani tušení, jaký příběh zažili děti jejích sousedů s její slípkou a taky už se to nikdy nedozví. Ale pak už přišel čas zaskákat si na trampolíně a pak jít domů a pustit Gogovi Maxipsa Fíka. A proč se článek jmenuje ŠŤASTNÁ slepička? No protože pak přišel večer, Sam usedl k počítači a kdo tam byl? YUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tohle už je vážně konec XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama